український виробник внутрішньопідлогових конвекторів преміум класу

Алюмінієві конвектори преміум класу

Український виробник внутрішньопідлогових конвекторів преміум класу не поступається за якістю найдорожчим європейським брендам.

  • для приватних будинків
  • для бізнес центрів
  • для громадських приміщень
  • для складських приміщень
Продукція
Про компанію

Наша компанія розпочала свою діяльність у 2010 році з реалізації опалювального обладнання провідних світових брендів. У 2013 році керівництвом компанії було ухвалено рішення про створення внутрішньопідлогових конвекторів під власною торговою маркою. Досягти високих результатів нам допомогли німецькі інженери, у яких ми перейняли досвід та майстерність виробництва якісної опалювальної техніки. Тільки завдяки співпраці з іноземними інженерними компаніями, нам вдалося досягти значних успіхів у виготовленні внутрішньопідлогових конвекторів, суттєво покращивши їхню якість.

Випробування техніки проводились у Київському політехнічному інституті, а аеродинаміка конвекторів тестувалась у Харківському аерокосмічному університеті. Системи автоматики виготовляються на новітньому устаткуванні від компанії Samsung. У нашій компанії успішно працюють випускники КПІ, розвиваючи технологію виробництва якісних внутрішньопідлогових конвекторів із оптимальною вартістю.

Продукція, обладнання та технологія виробництва – нічим не поступаються іноземним виробникам. У деяких моментах ми навіть перевершуємо своїх зарубіжних конкурентів. Купуючи продукцію нашої інженерно-виробничої компанії, ви за оптимальною ціною отримуєте високу якість на тривалий термін експлуатації.

×
×
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК