український виробник внутрішньопідлогових конвекторів преміум класу

Про компанію

Наша компанія розпочала свою діяльність у 2010 році з реалізації опалювального обладнання провідних світових брендів. У 2013 році керівництвом компанії було прийнято рішення створити внутрішньопідлогові конвектори під власною торговою маркою українського виробництва. Досягти високих результатів нам допомогли німецькі інженери, у яких ми перейняли досвід і майстерність зі створення якісної опалювальної техніки. Тільки завдяки співпраці з іноземними інженерними компаніями, нам вдалося істотно поліпшити якість виготовлення існуючих внутрішньопідлогових конвекторів.

У Київському Політехнічному Інституті проводилися випробування техніки, а в Харківському Аерокосмічному Університеті тестувалася аеродинаміка конвекторів. Сьогодні, системи автоматики виробляються на новітньому обладнанні від компанії Samsung. У нашій компанії успішно працюють випускники КПІ, розвиваючи технологію виробництва сучасних внутрішньопідлогових конвекторів за оптимальною вартістю для клієнтів.

У нас вийшло впровадити нову унікальну технологію дистанційного керування через телефон, планшет або ноутбук. З її допомогою здійснюється регулювання обертів вентилятора та ведеться контроль витрат теплоносія. Варто відзначити, що система спеціально адаптована під вітчизняні опалювальні системи. На кожному етапі виробництва ми дбаємо про нашого споживача, шляхом створення зручного та простого у використанні продукту.

Наші продукція, обладнання та технологія виробництва - нічим не поступаються іноземним виробникам. А за деякими характеристиками навіть перевершують своїх зарубіжних колег. Купуючи продукцію нашої інженерно-виробничої компанії, ви отримуєте високу якість за оптимальною ціною на довгий експлуатаційний термін.

Чому варто обрати внутрішньопідлогові конвектори "COOLTHERM"?
УПРАВЛІННЯ

Завдяки дистанційній системі управління, яка може здійснюватися через звичайний смартфон, ви можете контролювати всі робочі процеси конвектора: час роботи, температурний режим.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

ЕЗ-вентилятори максимально економні до споживання електрики. За рахунок цього, ваші витрати на електроенергію приємно Вас здивують, адже вони будуть майже дорівнювати нулю.

ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯ

Усі конвектори нашого виробництва можуть бути повністю інтегровані в систему диспетчеризації знань. За кожним конвектором ведеться повний контроль з боку центрального сервера. Будь-яка несправність або збій роботи конвектора будуть налагоджені в найкоротший термін.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Можливість встановлення в приміщеннях з підвищеною вологістю.

БЕЗШУМНІСТЬ

Безшумність нашого обладнання створює комфортні умови.

НАДІЙНІСТЬ

Використання європейських матеріалів і технологій підвищує надійність обладнання.

×
×
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК